Ezen a hétvégén az őszi vereségen próbáltunk revansot venni Tóalmáson. Jól indult a mérkőzés, már az első percben tizenegyeshez jutottunk, amit értékesitettünk is.Sokáig nem örülhettünk a vezetésnek, kis időn belül a hazaiak egymás után két büntetőt is rúghattak. Az elsőt még óriási bravúrral védte kapusunk, a másodiknál azonban már ő is tehetetlen volt. Tiz perccel később egy szép szabadrúgás góllal már a hazaiaknál volt az előny, amelyet egy kontratámadás végén növelni is tudtak.Félidő 3-1

A második játékrészben továbbra is a hazaiak akarata érvényesült a pályán. Sorra nyerték az 1-1 elleni párharcokat, sokszor a szerencse is mellettük volt. Próbáltunk helyzeteket kialakitani, 11-eshez is jutottunk, amit sajnos nem sikerült értékesiteni. A mérkőzés hátralévő részében a hazaiak növelték előnyüket, nekünk csak a szépitésre futotta.

VégeredményTóalmás   –   Sülysáp      4  –  2  (3-1)

Góllövők: Béres Balázs, Ferenc Dávid
Hajrá Sülysáp!Hajrá Sülysápi Gyerekfoci!