Rangadónak indult és igazi focicsemege lett a mérkőzés. A tabellán elfoglalt helyezés és a már megszokott szomszédvár rangadó miatt izgatottan készültünk a mérkőzésre és fűtött bennünket a visszavágás az őszi vereség után. Az első félidőben helyzetek itt is ott is,középpályán mindkét csapat próbált dominálni,a védelmek jól zártak ám mégis egy büntető és egy kontra támadás után 2-0-ás vezetéssel vonultunk az öltözőbe. A második félidőben a vendég csapat próbált magasabb tempót diktálni de a mi kontráinkban sokkal több veszély volt,nagyobbnál nagyobb gólhelyzeteket puskáztak el játékosaink amely a mérkőzés utolsó negyed órájában megbosszulta magát. Egy büntetőből és egy kontra  után egalizálni tudták a mérkőzés állasát. Sőt az utolsó pillanatokban kapusunk óriási ziccerben védeni tudott. A döntetlennek a vendég csapat örült jobban mig a hazaiak a rengeteg kihagyott helyzet miatt bosszankodhattak. Gratulálunk mindkét csapat játékosainak,a korosztályhoz képest mutatott magas szinvonalú játékhoz.

Végeredmény: Sülysápi Gyerekfoci  –  Tura VSK  2-2(2-0) Góllövők:Béres Balázs,Seprős Szilárd

Hajrá Sülysápi Gyerekfoci! Hajrá Sülysáp!