Sikerült javítaniuk az U17-es fiainknak a múlt heti fiaskó után. Az ellenfelünk a felsőházban a Rákosmenti KSK csapata volt, aki eddig veretlen volt, az alapszakaszát pedig úgy nyerte meg, hogy minden meccsét megnyerte. Nem ígérkezett könnyű derbinek a mérkőzés. Erre fiaink kicsit rácáfoltak, mert az első félidő közepén már 4-0 arányban vezettek. Az ellenfél nem adta fel és egy gólra felzárkózott. Ekkor ismét sikerült gólokat rúgnunk, de az ellenfél minden gólra egyből válaszolt. Következett az utolsó perc egy gólos vezetéssel. Sokunknak eszükbe jutott a Zsámboki meccs, ahol az utolsó pillanatban kapott góllal lett döntetlen. Nos a történelem ismételte magát, fél perccel a vége előtt az ellenfél pontokat mentett. A döntetlen szép eredmény, de kicsit csalódottak voltunk az elszalasztott győzelem miatt.

Sülysápi gyerekfoci – RKSK: 6-6  gól: Gindl (2) Farkas 1-1, Kottler, Hámori