Az U16-os korosztályban is kezdetét vette a 2018/2019-es pontvadászat.
Az első fordulóban Tápióságra látogattunk. Kis meglepetésre az elején hátrányba kerültünk, de a mérkőzés képe alapján látni lehetett, hogy itt nem lesz gond a 3 pont begyűjtésével.
A 2. félődőben aztán simán eldőlt a 3 pont sorsa, magabiztos győzelmet arattunk.

A következő fordulóban hazai pályán fogadtuk Pilis csapatát. Kapunk nem forgott veszélyben a 90 perc alatt, de a helyzetkihasználásunk elég gyenge volt.
A második félidőben mindkét csapat sokat cserélt, ez rá is nyomta bélyegét a találkozó ezen részére sok esemény nem történt már ekkor.

A két győzelemhez gratulálunk a fiúknak, de a most következő 3 fordulóban ez a teljesítmény kevés lesz!

Tápióság KSK – Sülysápi Gyerekfoci: 1-7  gól: Farkas Bálint, Farkas Balázs (2), Plet Edvárd (2), Szabó Gábor, Gindl Szabolcs

Sülysápi Gyerekfoci – Pilisi LK: 2-0  gól: Povázson Levente, Menyhárd Márk