Egy hét kihagyás után ismét villanyfényes meccset játszott U19-es csapatunk.
Ellenfelünk Szentmártonkáta csapata volt, akiknek itt is köszönjük, hogy partnerek voltak a forduló későbbi időpontban történő lejátszásában és a pályaválasztási jog felcserélésében.
Az első félidőben csapatunk önmagát és az ellenfelet is felülmúlva szinte hibátlanul játszott, kapusunk jól védett, védőink jól zártak, középpályás sorunk jól szűrt, támadásaink pedig góllal záródtak.
1. félidő 3 – 0.
A második félidőben következett a szokásos rövid zárlat, ellenfelünk egy talált góllal szépített, majd egy kontrából újabb gólt szereztek. Sajnos erőnlétben még van hová fejlődnünk és ennek a mérkőzésnek is csere nélkül futottunk neki.
A 85. percben a pálya világítása meghibásodott, így a játékvezető lefújta a mérkőzést.

Végeredmény

Sülysápi Gyerekfoci   – Szentmártonkáta    3 – 2  gól: Seprős Sz., Béres B., Laczkó L.

Csapatunk minden játékosának jár a dicséret, bízunk a hasonló folytatásban.