Az első igazi megmérettetésre került sor U16-os csapatunknak. Nagykátára utaztunk, az időjárást tekintve egy nyárbúcsúztató mérkőzésre.

Nem voltak jók az előjelek, mert 3 kezdő játékosunk is beteget jelentett így elég sok 2005-ös gyermekkel kellett a keretet feltölteni. Ennek ellenére jól kezdtük a mérkőzést két nagy helyzet ki is maradt az elején. Az első félidő 40 percéig egy izgalmas, eseményekben gazdag mérkőzést láthatott a publikum. Ekkor még 1-1 volt az eredmény. Ekkor egy újabb kezdő játékosunk esett ki a csapatból egy vétlen összefejelés miatt. Nem tudni miért de ezután összeesett a csapat és a 2. félidőbe sorra kaptuk a gólokat. Hogy szokják az erős ellenfelet ekkor már az összes csere játékosunk is pályára lépett, de ekkor már nem volt esélyünk a szépítésre sem.

A javításra lesz még lehetőség, fel a fejel és gyerünk tovább előre!