U16-os csapatunk szeptember 21-én Gyömrőre látogatott, ahol kiegyenlített és küzdelmes mérkőzésen szenvedett vereséget. Sajnos a helyzet kihasználásunk kritikán aluli volt. Az ellenfél viszont kihasználta a védelmi megingásainkat és otthon tartotta a 3 pontot.

UFC Gyömrő  –  Sülysápi GYE         2 – 0

Szeptember 28-án hazai pályán fogadtuk a Piliscsaba csapatát. Jó felépítésű, agilis csapatot ismerhettünk meg az ellenfélben. Már az 1. percben óriási helyzetünk maradt kihasználatlanul, majd pár perc múlva kimaradt a következő helyzet is. Természetesen jött a feketeleves, egy megadható büntetőből értékesített góllal. A csapat gyorsan egyenlített, de a csabaiak hamar újra vezetést szereztek. A fiaink még az I. félidőben megfordították az eredményt. A II. félidőben a csapat már nem engedte ki az eredményt a kezéből és még két gólt szerezve magabiztosan hozták a mérkőzést. A csapat a győzelmet Plet Edvárdnak ajánlja, aki a pénteki edzésen kéztörést szenvedett. Az egész egyesület mielőbbi gyógyulást kíván neki.

Sülysápi GYE – Piliscsaba SE  5 – 2 GL: Farkas Bálint, Farkas Balázs, Bíró, Lakatos, Gáspár