Április 13-án a Tárnok csapatát fogadtuk. Meggyőző játékkal, helyenként ügyes megoldásokat bemutatva, biztosan tartották itthon a 3 pontot a fiúk. A második félidőben minden cserének lehetőséget adva sem forgott veszélyben a győzelem.

Sülysápi GyE  –   Bolha FTSE     5 – 1  Gl: Bíró (2), Farkas Bálint, Farkas Balázs, Szabó  ill  Takács

Április 16-án Abonyban játszottunk, akiket nevezhettünk a mumusainknak, hiszen eddig ellenük még csak döntetlenre futotta a csapatainknak. Most megtört a jég és az ellenfélnek esélyt sem adva, magabiztos, szemre is tetszetős játékot produkált a csapat. A második félidőben most is minden csere játékos lehetőséget kapott. A csapat lendülete viszont ekkor sem tört meg, folytatódott a gólgyártás és megérdemelten hoztuk el a 3 pontot.

Abony KID FC  –  Sülysápi GyE   1 – 11  Gl: Tánczos  ill  Bíró (2), Demcsák (2), Balázs (2), Szabó, Farkas Balázs, Lakatos, Plet, Csányi (ög)