Szeptember 26-án hazai pályán fogadtuk a Pécel a csapatát. Ellenfelünket bizonyára fűtötte a bizonyítási vágy, hiszen eddigi három mérkőzésüket elvesztették. A mérkőzés rosszabbul nem is indulhatott volna, hiszen egy védelmi hibát kihasználva az ellenfél a 3. percben gólt szerzett. A vezetés tudatában a fő hangsúlyt a támadásra fektették, megszállva a tizenhatosuk előterét. Sajnos a támadásainkban nem volt elég átütő erő és nem tudták feltörni az ellenfél jól működő reteszét, akik apró szabálytalanságokkal is tördelték a játékot.

Sülysápi GyE – Péceli SSE    0 – 1

Gl: Takács B

Szeptember 30-án előrehozott mérkőzést játszottunk a Vác-Deákvár otthonában. A mérkőzés jól indult, hiszen már az 1. percben vezetést szereztünk, hiszen a menteni akaró hazai játékos a saját kapujába talált. Továbbra is nyomás alatt tartottuk a hazaiakat és a 19. percben már 3-0 volt az eredmény. Ezt követően az ellenfél 3 perc alatt szerzett két góllal szorossá tette a mérkőzést. A 2. félidőben cserékkel frissített az edzőnk és a fáradó ellenfél már nem tudott lépést tartani a helyenként szép játékot mutató fiúkkal. A csapat megérdemelt győzelmet aratott, és reméljük most már marad is ez a tendencia.

Vác-Deákvár – Sülysápi GyE    2 – 7

Gl: Szeverényi (2) ill. Farkas Bálint (2), Farkas Balázs, Lakatos B, Dósa Á, öngól (2)