Ezen a hétvégén folytatódott, az U19-es bajnokság.Az első hazai mérkőzésünket Bag csapata ellen játszottuk, tipikus első fordulós, idény eleji mérkőzés volt.Mindkét csapat sok apró hibával játszott az első félidőben.Helyzetek inkább a hazai csapat előtt adódtak, de a vendégek kontráiban is voltak lehetőségek. Félidőben egygólos vezetéssel mentünk az öltözőbe.A második félidőben kicsit magasabb tempót diktáltunk, de a vendég védelem, jól zárt. A mérkőzés utolsó harmadában, viszont tíz perc alatt, mattoltuk a bagi csapatot.Sportszerű mérkőzésen, megérdemelt hazai győzelem született.

Gratulálunk a fiúknak! Várjuk a további sikeres folytatást!Hajrá Sülysápi Gyerekfoci, Hajrá Sülysáp!

Végeredmény: Sülysápi Gyerekfoci – Bagi TC  3-1(1-0)Góllövők: Gindl Szabolcs(2), Pilisi József