Az éllovas Nagykáta csapatához látogattunk ezen a hétvégén. Azzal a szándékkal léptünk pályára, hogy az őszi vereségért visszavágjunk. Szenzációsan indult a mérkőzés, középkezdés után a hazai védők hibáját kihasználva megszereztük a vezetést. A félidő közepéig kontrolláltuk a mérkőzést.Hátul jól zártunk, középen megpróbáltuk a játékok irányítani. Ám a hazaiak kezdték magukhoz ragadni az irányítást ami már gólokban is megmutatkozott. Félidőben 2-1-es nagykátai vezetéssel tértünk pihenőre.

A második félidőben próbáltuk a magas iramot tartani a hazaiakkal, voltak helyzeteink, ám a hazai védelem mindig a helyén volt.Sajnos nálunk bekövetkezett a szokásos dekoncentráltság, ennek következtében 10 perc alatt 3 hazai gól mattolta a védelmünket.

Az utolsó percekben már csak a szépítésre futotta.Játékosainknak jár a gratuláció, hogy csere nélkül fel tudták venni a versenyt az aranyérem esélyes hazaiak ellen, akiknek további sok sikert kívánunk.

Végeredmény: Nagykáta   Sülysáp: 5  –  2    (2-1)   Góllövők: Láncos Tamás, Seprős Szilárd

Hajrá Sülysáp!Hajrá Sülysápi Gyerekfoci!!!