Szombat délelőtt Szentmártonkátára látogatott csapatunk. Az őszi győzelem után most sem számitottunk könnyű mérkőzésre. Nagyon jól kezdtünk 15 perc után már 2-0-ra vezettünk,mi iráyitottuk a játékot,hátul jól zártunk ám a hazai csapat középpályás sora kezdett magára találni. A félidőben 2-1-es vezetéssel tértünk pihenőre.

A második félidő kiegyenlitodott kűzdelmet hozott helyzetek mindkét kapu előtt adódtak.A fizikálisan erősebb hazaiak egyre nagyobb nyomás alá helyezték védelmünket. A mérkőzés utolsó 15 percében jött a szokásos rövid zárlat a hazai csapat 2 góljával megforditotta a mérkőzést.

Végeredmény: Szentmártonkáta SE     –    Sülysápi Gyerekfoci           3    –   2 (1-2)Góllövők:Béres Kristóf,Láncos Tamás

Hajrá Sülysápi Gyerekfoci! Hajrá Sülysáp!