A tavaszi szezon utolsó mérkőzésén Zsámbokra látogatott csapatunk. Úgy léptünk pályára, hogy eredménytől függetlenül  bronzérmesek lettünk.

A mérkőzés elején a hazai csapat gyorsan előnyt szerzett. Csapatunk lassan kezdett játékba lendülni, görcsösen játszottunk,passzaink nem sikerültek és nehezen jutottunk el az ellenfél kapujáig.

Félidő felénél sikerült egalizálnunk és az utolsó percekben a vezetést is megszereztük.Félidőben 2-1-es vezetéssel tértünk pihenőre. A második félidő elején ismét betaláltak a Zsámbokiak. A mérkőzés hátralevő részében csapatunk mindent egy lapra téve támadott. Rengeteg helyzet maradt kihasználatlanul,kapufát rúgtunk vagy pedig a hazaiak kapusa mentett bravúrosan. Az ellenfél a védekezésre és a kontra támadásokra összpontosított. Ezek után az eredmény nem változott,így maradt a 2-2-es döntetlen.

Végeredmény: Zsámbok – Sülysápi Gyerekfoci: 2-2 (1-2) Góllövők: Pilisi József, Béres Balázs

Csapatunknak gratulálunk az egész szezonban nyújtott eredményeihez!

Hajrá Sülysápi Gyerekfoci!Hajrá Sülysáp!