Az eddigiektől eltérve hétköznap került megrendezésre a 3. fordulóban elhalasztott Abony-Sülysáp rangadó. A mérkőzés számunkra kedvezőtlenül kezdödött, már az első percben vezetést szerzett a hazai csapat amit a félidő végére megduplázott. Félidő: 2-0

A második félidőben kezünkbe vettük az irányitást, amely gólokban is megmutatkozott. A védelmünk jól zárt, középpályásaink sokat szereltek amelyekből gólokat tudtak szerezni a csatáraink igy gyorsan kiegyenlitett a csapatunk. Az egyenlités után mindkét oldalon maradtak ki helyzetek igy a végeredmény maradt döntetlen.

Végeredmény: Abony  –  Sülysáp  2-2 (2-0) Góllövők: Gindl Szabolcs, Lénárt Ádám

Gratulálunk csapatunknak a kiemelkedő teljesitményhez! Jobbulást és mielöbbi felépülést kivánunk Lénárt Ádámnak! Gratulálunk Béres Balázsnak aki a hétközi fordulóban játszotta le 300. mérkőzését Sülysápi szinekben!

Hajrá Sülysáp! Hajrá Sülysápi Gyerekfoci!