Ezen a hétvégén ismét hazai pályán játszottunk, Péteri csapatát láttuk vendégül. A múlt heti könnyed győzelem után, még könnyebb sikert arattunk. A mérkőzés az eldő félidőben eldőlt. Ellenfelünk sajnos csak 10 játékossal érkezett, ezek után csak a gólkülönbség volt kérdéses. Péteri csapata végig sportszerűen játszott, játékosaink kedvük szerint rúghatták a gólokat. Az első félidő végére már tetemes előnyre tettünk szert 10-szer rezdült az ellenfelünk hálója.A második félidőben már macska egér párharc folyt a pályán, de azért a péteri fiúknak sikerült a becsületgólt megszerezniük.

Gratulálunk Márton Gergőnek kapusunknak a debütáláshoz U19 csapatunkban.

Sülysápi Gyerekfoci   –   Péteri         19  –  1 (10-0) Góllövők: Béres Balázs (3), Seprős Szilárd (2), Dóczy Kornél (3), Gindl Szabolcs (3), Katona Márton (5), Ferenc Dávid, Láncos Tamás (2)

Hajrá Sülysáp!Hajrá Sülysápi Gyerekfoci!