Az 5. fordulóból elmaradt mérkőzést játszotta le U19-es csapatunk hétköznap este Tápiószecsőn. Rangadónak indult, ám a végére fájó, elkerülhető vereséget szenvedtünk. Az első félidőben sok hibával játszottunk, rengeteg labdát eladtunk, passzaink pontatlanok voltak.Helyzeteink nem voltak kidolgozottak, játékosaink erőtlenül játszottak. A vezető gólt igy is nekünk sikerült megszerezni. Ám a hazaiak, a középkezdés után azonnal válaszoltak. Félidő 1-1.

A második félidőben tovább küzdöttünk a középpályán, védelmünk hiába zárt jól egy szerencsétlen (les) góllal Tápiószecső csapata megszerezte második és egyben győzelmet jelentő gólját. A hátralévő időben sorra alakitottuk ki helyzeteinket, ám az üres kapuba sem sikerült betalálni.

Végeredmény: Tápiószecső – Sülysápi Gyerekfoci  2  –  1  (1-1) Góllövő: Lánczos Tamás

Hajrá Sülysáp!Hajrá Sülysápi Gyerekfoci!