Hosszú idő után újra szomszédvár rangadóra került sor, Tápiószentmártonba látogattunk. Az első félidőben próbáltuk a gyors rövidpasszos játékunkat játszani, mig a hazai csapat hosszú távoli inditásokból próbált veszélyeztetni. A középpályán óriási küzdelem folyt, a hazaiak olykor a durvaságtól sem riadtak vissza, rengeteg szándékos szabálytalanságot követtek el. Félidő 0-0.

A második félidő ott folytatódott ahol az elsőt abbahagytuk. Helyzetek sokaságát hagytuk ki, mig a mérkőzés 70. percében egy gyönyörű szabadrúgás góllal megszereztük a vezetést. Nem sokkal ezután a hazaikat a biró egy kiállitással büntette, amely inkább minket zavart meg. Az utolsó percekben egy kontra támadás végén egyenlitett a Tápiószentmárton csapata, majd a hoszabbitásban egy jogtalan büntetőhöz jutottak, melyet kapusunk óriási bravúrral háritott. Az erélytelen birói közremúködés eredménye egy súlyosnak tűnő lábsérülés. Ezúton kivánunk mielőbbi felépülést Béres Balázsnak.Jár a gratuláció a csapat minden játékosának, amiért végig sportszerűen viselték a hazaiak agressziv játékstilusát.

Végeredmény: Aranyszarvas SE   –   Sülysápi Gyerekfoci     1  –  1    (0-0) Góllövő: Béres Balázs
Hajrá Sülysáp! Hajrá Sülysápi Gyerekfoci!