Ezen a héten U19-es csapatunk két mérkőzést is játszott. Az elsőt Abonyban csütörtökön délután 5 órakor. A meleg ellenére gyors,pörgős volt a játék. Csapatunk határozott játékkal uralta a meccset így a félidőben 1-0-ás vezetéssel mehettünk pihenni. A második félidő elején nekünk voltak helyzeteink, de sajnos ezeket nem sikerült gólra váltani. A sok kihagyott helyzet megbosszulta magát, az ellenfél kiegyenlített és ezzel beállitotta a végeredményt.
Abony – Sülysáp  1 – 1 Góllövők: Seprős Szilárd

A második mérkőzésen Tápióságot fogadtuk. Az akadozó, pontatlan játékunknak köszönhetően a félidei pihenőre 1-1-es állással vonultunk. A második félidőre összeszedte magát csapatunk és 5 góllal növelte előnyét, ezzel kialakult a végeredmény.
Sülysáp – Tápióság  6 – 1 Dóczy Kornél(2), Béres Balázs(2), Katona Márton, Nyakas Dániel

Köszönjük az U17-es játékosoknak, hogy segítették a csapatunkat.
Hajrá Sülysápi Gyerekfoci! Hajrá Sülysáp!