U20-as csapatunk Nagykátán a futsalbajnokság 10. fordulójában a Jászberényi FC csapata ellen lépett pályára.

Izgatottan vártuk a visszavágót, hiszen az első összecsapáson 11-3-ra a jászberényi fiúk diadalmaskodtak.
Ismét gólgazdag mérkőzést láthattak a nézők, de most a sülysápi fiúk voltak az ügyesebbek.
Az első mérkőzéshez képest nem csak az eredményben, hanem a játék minden elemében felülmúltuk ellenfelünket, akik egy percig sem adták fel a mérkőzést.
Óriási iramban kezdődött a rangadó, amely kitartott a félidő végéig. A korosztályhoz képest, magas színvonal, pontos passzok, igazi futsalos megoldások jellemezték az összecsapást.

Félidő: Sülysápi Gyerekfoci – Jászberényi FC    3 – 1

A második félidő ott folytatódott ahol az elsőt abbahagyták, hatalmas iramot diktált mindkét csapat, stabil volt a védekezésünk, de olykor kapusunk is 100%-os ziccereket fogott.
Az ellenfél csatárait szinte már teljesen megbabonázta. A jászberényiek próbáltak meccsben maradni, de a kapott gólokra gyors gólokkal tudtunk válaszolni.
A 2 x 20′ igazi férfias küzdelmet hozott, a meccs végén a játékvezetők és a PMLSZ által delegált Kiss Krisztián is elismerően nyilatkozott a látottakról.
Mindkét csapatnak jár a gratuláció a sportszerű küzdelemért.

Végeredemény: Sülysápi Gyerekfoci  –  Jászberényi FC   9  –  4    (3  –  1)
Góllövők: Katona Márton (3), Béres Kristóf (3) Ferenc Dávid, Dóczi Kristóf, Béres Balázs