Utolsó fordulójához érkezett az U20-as PMF7vége. A meccs előtt a 3. helyről vártuk a küzdelmet, tudtuk, hogy az ezüstéremhez le kell győznünk a Zsámbok csapatát. Utólag kijelenthetjük, hogy győzelmünk egy percig sem volt kétséges. A fiúk már az első támadásból gólt szereztek és a félidő végéig már négyszer sikerült betalálnunk. Félidő 4-1.

A második félidőben már csak a gólkülönbség volt kérdéses. Szebbnél szebb támadásokat vezetve születtek a parádés gólok.
Szinte a csapat minden tagja gólt rúgott hozzájárulva a fényes győzelemhez.

Végeredmény  Sülysápi Gyerekfoci   –   Zsámbok    10 – 2  (4 – 1)
Góllövők: Béres Balázs (2), Béres Kristóf, Laczkó Levente, Veres Viktor, Dóczy Kornél, Lánczos Tamás, Katona Márton (3)

A mérkőzés lefújása után Kiss Krisztián a PMLSZ képviselője adta át a második helyért járó érmeket, oklevelet és kupát.